جزئیات

دوره دوم آمادگی زبان جهت مهاجرت به کانادا و فرانسه، سطح A1-2

در دوره 2 زبان فرانسه سطح A1، دانشجو مکالمات مربوط به خرید کردن، سفارش در رستوران و کافی شاپ، بیان فعالیتهای مورد علاقه و فعالیتهایی که دوست ندارد، خرید لباس و استفاده از لباسها در فصلهای گوناگون، قیمت پرسیدن برای کالاهای مختلف و از بابت گرامر نیز در این دوره، صفتها و زمان آینده نزدیک و گذشته نزدیک را می آموزند.

شرح دوره:

دوره های آموزش زبان فرانسه  ترمیک جهت مهاجرت به کانادا و ادامه تحصیل در فرانسه می باشد که دانشجویان را برای سطوح گوناگون آز مبتدی تا پیشرفته آماده می کند. جهت مهاجرت به کانادا دارا بودن سطح B2 الزامی می باشد. جهت ادامه تحصیل در فرانسه و کانادا نیز دارا بودن سطح B2  الزامی می باشد. جهت گذراندن دوره زبان در دانشگاهها و کالج های فرانسه، دارا بودن سطح A2 جهت متقاضیان الزامی می باشد.

سطح A1 ، سطح پایه زبان فرانسه می باشد.

دوره ها به صورت عادی و فشرده می باشد که به دلیل محدودیت زمانی متقاضیان، اکثر کلاسها به صورت فشرده برگزار می گردد.

در حال حاضر به دلیل ویروس کرونا و امیکرون کلیه کلاسها به صورت آنلاین می باشد.

 

متد آموزشی:

با توجه به اینکه موسسه فرهنگ سینا، تنها مرکز برگزاری آزمون TEF  در تهران می باشد،لذا سیلابس درسی انتخاب شده مطابق با آزمون می باشد و کلاسها در راستای آمادگی جهت آزمونهای بین المللی می باشد. متد انتخابی جهت دوره های ترمیک متد Edito  می باشد. این متد از لحاظ محتوا جزء یکی از بهترین متدهای آموزشی در دنیا می باشد. با توجه به محتوای کامل در هر چهار مهارت زبانی، متقاضی می تواند با آموختن یک کتاب آزمون B1  و با آموختن کتاب دوم جهت آزمون B2 آماده شود.

 

اساتید دوره:

مدیر گروه آموزشی فرهنگ سینا، خانم دکتر خطاط، مدیر گروه اسبق دانشگاه شهید بهشتی می باشند که کلیه اساتید دوره های ترمیک و تخصصی را انتخاب می نمایند. موسسه فرهنگ سینا جزء معدود موسسات آموزش زبان می باشد که به صورت تخصصی به آموزش زبان فرانسه می پردازد و اکثریت کادر آموزشی موسسه، فارغ التحصیلان دکتری و کارشناسی ارشد زبان فرانسه از دانشگاههای معتبر می باشند.

 

اطلاعات دوره دوم سطح A1 زبان فرانسه:

مدت این دوره یک ماه می باشد و کلاسها به صورت 3 روز در هفته سه ساعته برای کلاسهای فشرده می باشد.

جهت کلاسهای عادی کلاسها به صورت سه روز در هفته 2 ساعته و یا یک روز در هفته 3 ساعته می باشد .

 

شروع ثبت نام دوره جدید:

آخرین جلسه هر ترم، متقاضی موظف به ثبت نام جهت ترم بعد می باشد. در پایان این دوره دانشجو دوره A1 را به اتمام رسانده است و می تواند ذر آزمون بین المللی TEF این سطح شرکت نماید. داوطلبانی که در موسسات دیگر دوره گذرانده اند، پس از انجام تعیین سطح می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. تعیین سطح در حال حاضر به صورت تلفنی انجام می شود.

 

 

نحوه ثبت نام :
برای تماس با موسسه فرهنگ سینا با شماره های 021-88195526  و  021-88195517 تماس حاصل فرمایید.


برای دریافت فرم ثبت نام و ارسال فیش به شماره زیر پیام ارسال نمایید.
09025550329

 

برجسب ها : موسسه, فرهنگ, سینا, زبان, فرانسه, 

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 0 از 0
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.