جزئیات

دوره کامل آمادگی زبان جهت مهاجرت به کانادا و فرانسه، سطح A1

در دوره کامل زبان فرانسه سطح A1، دو پکیج اول و دوم سطح A1 ارائه می شود. دوره ها به صورت عادی و فشرده می باشد که به دلیل محدودیت زمانی متقاضیان، اکثر کلاسها به صورت فشرده برگزار می گردد. جهت گذراندن دوره زبان در دانشگاهها و کالج های فرانسه، دارا بودن سطح A2 جهت متقاضیان الزامی می باشد.

سطح A1 ، سطح پایه زبان فرانسه می باشد.

با توجه به اینکه موسسه فرهنگ سینا، تنها مرکز برگزاری آزمون TEF  در تهران می باشد، لذا سیلابس درسی انتخاب شده مطابق با آزمون می باشد و کلاسها در راستای آمادگی جهت آزمونهای بین المللی می باشد. متد انتخابی جهت دوره های ترمیک متد Edito  می باشد. این متد از لحاظ محتوا جزء یکی از بهترین متدهای آموزشی در دنیا می باشد. با توجه به محتوای کامل در هر چهار مهارت زبانی، متقاضی می تواند با آموختن یک کتاب آزمون B1  و با آموختن کتاب دوم جهت آزمون B2 آماده شود.

متد انتخابی جهت دوره های ترمیک متد Edito  می باشد. این متد از لحاظ محتوا جزء یکی از بهترین متدهای آموزشی در دنیا می باشد. با توجه به محتوای کامل در هر چهار مهارت زبانی، متقاضی می تواند با آموختن یک کتاب آزمون B1  و با آموختن کتاب دوم جهت آزمون B2 آماده شود.

در دوره های عمومی زبان که  با متد Edito آموزش داده می شود. کتابهای کمک آموزشی نیز در کنار متد آموزشی به صورت اجباری در کلاس ها تدریس می شود. کلیه دوره ها ایام هفته به صورت فشرده می باشد . سایت ها و دیگر منابع آموزشی نیز در کنار این متد به دانشجویان معرفی می گردد.

 

نحوه ثبت نام :
برای تماس با موسسه فرهنگ سینا با شماره های 021-88195526  و  021-88195517 تماس حاصل فرمایید.


برای دریافت فرم ثبت نام و ارسال فیش به شماره زیر پیام ارسال نمایید.
09025550329

 

برجسب ها : موسسه, فرهنگ, سینا, زبان, فرانسه, 

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 1 از 1
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.