موسسه فرهنگ سینا افتخار دارد به اطلاع کلیه فرانسه زبانان برساند  که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان  انجمن دوستی ایران فرانسه و الیانس فرانسز ویشی (Alliance Française de Vichy, CAVILAM) و دانشگاه کلقمان اووقن (Université Clermont Auvergne) ، موسسه فرهنگ سینا، نماینده رسمی این مرکز در ایران می باشد و از این پس بر اساس این تفاهم نامه دانشجویان و اساتید می توانند در کلیه دوره های ارائه شده در این مرکز شرکت نمایند و در پایان دوره گواهی نامه مورد نظر را از مرکز CAVILAM  و دانشگاهUniversité Blaise Pascal دریافت نمایند. برخی از مفاد این تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد:

 موسسه فرهنگ سینا وابسته به انجمن دوستی ایران فرانسه ، نماینده رسمی مرکز زبان آلیانس فرانسز ویشی (Alliance Française VICHY, CAVILAM) یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان در ایران است.

  زبان آموزان فرانسه  (دانشگاهی و غیر دانشگاهی) می توانند در دوره های یک هفته تا ۶ ماهه این مرکز در ویشی شرکت نمایند. این دوره ها در تمام طول سال برگزار می شوند و ۴ ماه قبل از تاریخ مورد نظر باید اقدام به ثبت نام نمایید.

کلیه فارغ التحصیلان زبان فرانسه  دانشگاهها می توانند در دوره های تربیت مدرس این مرکز در ویشی، (که یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان فرانسه در دنیا می باشد و بسیاری از  بورسیه های سفارت فرانسه نیز در این مرکز دوره می گذرانند) شرکت نمایند.

با توجه به روابط رسمی و انحصاری آلیانس فرانسسز ویشی با دانشگاه های این شهر، متقاضیان معرفی شده توسط موسسه فرهنگ سینا ضمن برخورداری از بهترین و به روز ترین روشهای فراگیری زبان فرانسه در آلیانس فرانسسز ویشی در طول دوره زبان (کوتاه یا بلند مدت) از امکانات جدید آلیانس در زمینه راهنمائی و مشاوره تحصیلی و پیگیری پرونده اخذ پذیریش از دانشگاه Blaise Pascal  بهره مند شوند و در رشته مورد نظر تحصیلی خود و در مقطع بالاتر در دانشگاه های ویشی ادامه تحصیل دهند.

برای آشنا شدن با رشته های  دانشگاه Blaise Pascal  در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری با سایت دو دانشگاه فوق مراجعه فرمایید.

دانشگاهها و موسسات آموزشی می توانند بر اساس نیاز دانشجویان خود، تقاضای برنامه های ویژه جهت دانشجویان خود را ارائه دهند تا دانشجویان آنها در دوره های ویژه  ویشی شرکت نمایند.

Notre métier, c’est notre passion.

Notre passion, c’est enseigner le français.

Notre métier, c’est avant tout donner envie de français, susciter l’intérêt et la curiosité pour la France et les autres pays francophones, soutenir le plaisir d’apprendre et d’enseigner.

Venir à Vichy suivre une formation, c’est aussi vivre une expérience passionnante humaine et culturelle d’immersion dans la vie française et de découverte d’une région d’exception au cœur de la France : l’Auvergne.

جهت اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۸۸۱۹۵۵۱۷-۸۸۱۹۵۵۲۶

موسسه فرهنگ سینا