قابل توجه داوطلبان گرامی آزمون TEF,TEFAQ

توجه توجه

آزمونهای آزمایشی Tef سه شنبه هر هفته برگزار می گردد
کارگاه تکنیک‌های آزمون Tef یکشنبه هر هفته برگزار می گردد
کارگاههای مهارت نوشتاری و گفتاری سطح A2 به B1 , سطح B1 به B2 و سطح B2 به C1 به صورت مرتب هر ماه برگزار می گردد

  • فاصله بین دو آزمون برای هر مهارت یک ماه می باشد و در فرمهای جدید ثبت نام از داوطلب تعهد گرفته می شود (دقت کنید که این فاصله شامل همه مراکز برگزاری می باشد)، در صورت عدم رعایت این فاصله از طرف دانشجو، نام وی به صورت اتوماتیک از سیستم ثبت نام حذف می شود و هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

  • داوطلبان موظف می باشند که نام، نام خانوادگی و ایمیل خود را به طور صحیح در فرم ثبت نام درج بفرمایند و در روز آزمون نیز اصلاحات لازم را انجام دهند، در غیراینصورت پس از آزمون ، هیچ اصلاحی انجام نخواهد شد.
  • در خصوص چهارچوب آزمون، هیچگونه تغییری ایجاد نشده است و داوطلبان می توانند همچنان از کتابهای TEF جهت آشنایی با مهارتهای گوناگون استفاده نمایند.

  • کلیه مدارک به صورت الکترونیکی برای داوطلبان ایمیل خواهد شد و داوطلب می تواند به راحتی آن را استفاده نماید و دیگر نیازی به نسخه دوم و یا کپی برابر اصل نخواهد بود. در موارد نادر اگر داوطلب نیاز به نسخه دوم داشته باشد، باید حتما در فرم ثبت نام گزینه مربوطه را انتخاب نموده و ۵۰ یورو جهت صدور نسخه دوم پرداخت نماید.

مدارک ثبت نام

  • کپی گذرنامه

  • یک قطعه عکس ۳ در ۴ جدید که با چهره متقاضی مطابقت داشته باشد

  • عکس ها باید پشت نویسی به لاتین داشته باشد. (نام و نام خانوادگی)

  • متذکر می شود در صورت هر گونه نقص مدرک از ثبت نام معذوریم.

  • فاصله بین هر آزمون ۱ ماه می باشد که رعایت کردن آن الزامی می باشد.

هزینه آزمون

Tefaq: هر مهارت ۳۹٠٠٠٠ تومان

Tef canarda : ۴ مهارت ۱۴٠٠٠٠٠ تومان

Tef france: هر مهارت ۳۹۰۰۰۰ تومان

کلیه مهارتها ٣٠ یورو ، مهارت گفتاری ۵٠ یورو

تذکر :

ساکنین خارج از تهران مدارک خود را به همراه فرم تکمیل شده ثبت نام قبل از تاریخهای اعلام شده جهت ثبت نام به آدرس پستی موسسه ارسال بفرمایید.

فرم ثبت نام

راهنمای تکمیل فرم ثبت نام در آزمون TEF,TEFAQ

تکمیل کلیه موارد ذکر شده در فرم ثبت نام الزامی می باشد.

درج شماره موبایل در قسمت تلفن تماس الزامی می باشد، در غیر اینصورت کلیه عواقب ناشی از عدم برقراری ارتباط با دانشجو بر عهده خود متقاضی خواهد بود.

انتخاب مهارتهای لازم جهت شرکت در آزمون بر عهده متقاضی می باشد وموسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال انتخاب اشتباه دانشجو برعهده ندارد.

مهارت شنیداری Compréhension orale

درک مفهوم کتبی Compréhension Ecrite

مهارت نوشتاری Expression Ecrite

مهارت صحبت کردن Expression orale

کلیه پیگیریها در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه بر عهده داوطلب می باشد .

در روز آزمون به همراه داشتن اصل گذرنامه، اصل کارت ورود به جلسه الزامی می باشد در غیر اینصورت از پذیرش شما معذور خواهیم بود.

در روز آزمون کنترل نام ، نام خانوادگی و تاریخ تولد میلادی بر عهده متقاضی می باشد و در صورت عدم تصحیح دانشجو، ۱۵یورو جریمه جهت تصحیح مدرک ضروری می باشد و ۴ ماه زمان جهت تصحیح مدرک نیاز می باشد.

نگهداری کد داوطلبی جهت دریافت نتایج آنلاین ضروری می باشد و در صورت عدم نگهداری، امکان دریافت نتایج اینترنتی را نخواهید داشت.

نتایج کلیه آزمونها ۲ تا ۴ هفته کاری از به ایمیل دانشجو ارسال می گردد.